Lech Poznań

Kontakt

  • Ostatni trening przed meczem z FC Basel

    W samo południe piłkarze Lecha Poznań odbyli ostatni trening przed meczem w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Spotkanie pomiędzy Kolejorzem a FC Basel odbędzie się już jutro o godzinie 20:45 na INEA Stadionie.

  • W ogniu pytań

    Trener Maciej Skorża znalazł się w ogniu pytań dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed spotkaniem pomiędzy Lechem Poznań a FC Basel w ramach III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Co miał do powiedzenia szkoleniowiec Kolejorza?

  • JUTRO mecz z FC Basel

    Już jutro Kolejorz stanie do walki o kolejną rundę kwalifikacji do Ligi Mistrzów! Bilety dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży oraz w internecie, również bez plastikowej karty kibica.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji